O nas

Balony...
Zachwycają najstarszych i najmłodszych. Przyciągają uwagę dosłownie każdego, nawet wiecznie spieszących się ludzi. Ciekawe kształty i kolory, zdobiące skromną czy bogatą uroczystość  - to tylko nieliczne zalety balonów. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym napełnianiem tych atrakcyjnych dekoracji, ale nie tylko, dowolne nadruki na balonach również są naszą mocną stroną. Warto jeszcze dodać, że sami jesteśmy producentami.
 
Kolorystyka i kształty są zawsze zauważalne, dlatego balony tak świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju akcjach promocyjnych, imprezach firmowych czy uroczystości rodzinnych jak wesele, narodziny dziecka, bądź też dla imprez towarzyskich i rozrywkowych jak wieczór panieński/kawalerski, Sylwester. Odpowiednio dopasowane do okoliczności zapadną w pamięć każdemu odwiedzającemu nas gościowi.
 
Proponujemy naszym klientom wyjątkowe balony foliowe i lateksowe zróżnicowane pod względem wyglądu, rozmiaru, z których można zrobić okazale prezentujące się ozdoby. Jako, że jesteśmy wysokiej klasy specjalistami, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.
 
 
 
 
Potrzebujesz więcej informacji?
Nie ma problemu!!!
Wystarczy wybrać jedą z poniższych form kontaktu lub wysłać po przez formularz krótką informację.
Nasi konsultanci w bardzo krótkim czasie odpiszą lub oddzwonią.
ul Dominikańska 9 Bud 1C,
02-738 Warszawa
OLIGO wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo